• Arden
    Dünya her gün değişiyor. Tüketici de. Her gün değişen dünya için yaratıcı ve özgün bir reklam ajansı deneyimi ister misiniz?
    İşletmenize hak ettiği başarı için yeni bir deneyim sunalım.

Markanıza hak ettiği başarı için yeni bir deneyim sunalım.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ BİZİZ

Dijital strateji geliştirmek, hedef kitlesine ulaşmak, sınırlarını aşmak ve pazarda söz sahibi olmak, marka olmak, “Biz de oyundayız.” demek isteyen herkese reklam ve iletişim çözüm hizmetleri sunuyoruz.

YOL ARKADAŞINIZ BİZİZ

Üniversiteler, STK’lar, girişimciler, işletmeler, bireyler, devlet kurumları… Söyleyecek sözü olan herkese kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya yönetimi, reklam stratejisi, marka yönetimi, fotoğraf ve video çekim hizmetleri ve daha birçok iletişim çözüm hizmeti ile yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Arden

Şule Baş (Ajans Başkanı, Kurucu)

Kurucumuz Şule Baş, üniversitede halkla ilişkiler ve reklamcılık okudu. Markalarla ve insanlarla daha iyi iletişebilmek için psikoloji de okudu. Üniversiteyi 1.likle ve 1 yıl erken bitirdi. Yüksek lisansını İletişim Tezli Yüksek Lisans programında dijital medyanın komplike bileşenlerinden olan özçekim kültürü üzerine yaptı. Halihazırda Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Doktora programında doktorant. Ulusal ve uluslararası konferanslara katıldı; çalışma alanları arasında dijital iletişim, halkla ilişkiler yönetimi, fırsat eşitliği, yeni medya gibi alanlar yer almakta.

Curtin Üniversitesi’nden “Dijital Dünyada İtibar Yönetimi”, Wharton Üniversitesi’nden “Pazarlamaya Giriş”, Virginia Üniversitesi’nden “Toplumda Yeni İş Modelleri”, Amsterdam Üniversitesi’nden “İletişim Bilimine Giriş” eğitimlerini ve sertifikalarını aldı. İyi derecede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Almanca biliyor. Birçok sosyal sorumluluk projesinde ve reklam çalışmasında hem ekip arkadaşı olarak hem de proje yöneticisi olarak yer aldı. Farklı sivil toplum kuruluşları ve dernekler için gönüllü faaliyetlerde bulundu.

Arkas Holding, Yaşar Birleşik Pazarlama, Ramada Plaza gibi çok uluslu ve kurumsal şirketlerde staj ve iş deneyimleri olmakla birlikte, İzmir’deki farklı reklam ajanslarında çeşitli kademelerde görev aldı. Kısaca; okur-yazar, dinler, iletişir, strateji geliştirir ve markanızı hedeflerine ulaştırır.

Farklı müşteriler, hedef kitleler, markalar, kurumlarla çalışmaktan ve dünyayı onların yolu ile herkes için daha iyi bir yer haline getirmekten mutluluk duyuyor. Kendisi ile LinkedIn veya diğer sosyal medya platformları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.