Demo

Sosyal Medya ve Pazarlama Eğitimi

Eğitim Amacı: 

Şule Baş Reklam Ajansı ve İletişim Danışmanlığı olarak “Sosyal Medya ve Pazarlama Eğitimi” ile katılımcılara teorik bilginin yanı sıra örnek vaka analizleri ile konuya yönelik kapsamlı bir deneyim sunuyoruz.

Hem dünyadan hem Türkiye’den en güncel verilerle katılımcıların sosyal medya alanında donanımlı olmasını sağlamak amaçlanmaktadır.

Eğitimlerdeki farklı uygulamalar ve ölçme değerlendirme çalışmaları ile katılımcıların teorik bilgileri pekiştirilmektedir.

Eğitim sonunda katılımcılar sosyal medya ve sosyal medya pazarlaması alanında gerekli donanımlara sahip olacak ve gerek kişisel markalarının gerekse kurumların sosyal medya uzmanı ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kendilerini geliştirmiş olacaklardır.

Eğitim Süresi:

Bireysel programda önerimiz 20 saatlik yoğun programdır. Ayrıca 6 saatlik program şeklinde de katılım sağlanabilir.

Kurumsal eğitim için lütfen iletişime geçiniz. (Kurumsal eğitimlerimiz 20 saatlik yoğun program veya 6 saatlik tek günlük program olarak düzenlenmektedir. Kurum talebi ve ihtiyacına göre saat değişikliği yapılabilir.) 

Programın İçeriği:

Şule Baş Reklam Ajansı ve İletişim Danışmanlığı “Sosyal Medya ve Pazarlama Eğitimi” sosyal medyadan stratejik sosyal medya pazarlamasına, network oluşturmanın gücünden etkili içerik üretimine, sosyal medya dinlemesinden sosyal medya yatırım getirisi (ROI) değerlendirmesine, çevrimiçi kriz yönetiminden sosyal medyada tasarım yaparken kullanılabilecek ücretsiz programlara kadar oldukça detaylı bir eğitim içeriği ile sizleri bu alanda uzman yapmaya yöneliktir. 

Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn ve Pinterest gibi en temel mecraların profesyonel kullanımından dünyada ve Türkiye’de sosyal medya tüketim alışkanlıklarına kadar geniş bir perspektifte ele alınmaktadır. Sizlere dönemsel olarak en güncel raporları da aktarmaktayız. Ayrıca, sosyal medya pazarlamasında strateji geliştirme ve etkili  içerik oluşturma… detaylı olarak işlenmektedir. 

Daha detaylı program bilgisi için mail atabilir veya WhatsApp’tan mesaj bırakabilirsiniz.

Program Gün ve Saatleri

Program kurumsal veya bireysel olarak farklı gün ve saatlerde sizin ve bizim uygun olduğumuz takvime göre şekillendirilmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Katılım

Grup ve kurumsal eğitimlerin verimli ve etkili olabilmesi için max. 15 kişilik gruplar hâlinde eğitimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Eğitim, online ve canlı olarak yapılabildiği gibi kurum talebi doğrultusunda yüz yüze olarak da yapılabilmektedir. 

Eğitim sonunda Katılım Sertifikası verilmektedir.

Ücretsiz Danışmanlık ve Eğitim Materyalleri

Katılımcılara 3 adet kitap hediyemiz olmaktadır. Ayrıca, derslerdeki raporlar ve belgeler de katılımcılara iletilmektedir.

Ücret

Program ücreti için lütfen iletişime geçiniz.

Eğitim Koordinatörü

Eğitim koordinatörü ajans başkanımız Şule Baş. Kendisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Ekstra Bilgi

Detaylı bilgi almak veya kayıt yaptırmak için Şule Baş Reklam Ajansı ve İletişim Danışmanlığı’nı 0530 177 78 53 numaralı telefondan arayabilirsiniz veya mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca info@sulebas.com adresine mail atarak da bilgi talebinde bulunabilirsiniz.